Меню
Поделиться
  • Вконтакте
  • Одноклассники
  • Google+
Скрипка Ганна Володимирівна
Україна
Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»
Старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти
Профиль
Скрипка Ганна Володимирівна, старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» (http://timso.koippo.kr.ua/skripka). Цікавлюсь проблемою розвитку інформаційно-комунікаційних компетентностей вчителів математики та інформатики, впровадження хмарних технологій та елементів дистанційного навчання в професійну діяльність педагогів. Є тренером багатьох програм, спрямованих на розвиток ІК-компетентностей педагогів: Intel® Навчання для майбутнього, Intel «Інноваційна модель Е-навчання «1 учень-1комп’ютер», Microsoft. Партнерство у навчанні, «Основи Інтернету», «Основи створення комп’ютерних презентацій», «Основи візуального програмування» тощо. З 2012 року використовую в своїй роботі елементи дистанційного навчання в середовищі Moodle для системи післядипломної освіти. Працюю над вдосконаленням методичних прийомів і моделей їх використання в навчанні школярів з урахуванням вимоги нових Державних стандартів за допомогою мобільних пристроїв.

Мероприятия

Дата проведення: 13 жовтня - 2 листопада

Тема: Дистанційний курс «Використання хмарних технологій в практиці вчителя математики основної школи»
Дистанційний курс «Використання хмарних технологій в практиці вчителя математики основної школи» призначений для вчителів, які викладають в основній школі і які цікавляться використанням інформаційно-комунікаційних технологій в професійній діяльності. Метою курсу є ознайомлення із поняттям хмарних технологій та навчання: вибору оптимального варіанту моделі надання послуг за допомогою хмари для своїх потреб, планування навчального процесу з використанням хмарних технологій, оцінювання хмаро-орієнтованих освітніх ресурсів.
На допомогу слухачам: Побажання учасникам конференції і мета своєї участі:
Освітні установи по всьому світу впроваджують мобільні пристрої для використання викладачами та учнями, а проведені незалежні дослідження такого впровадження демонструють підвищення мотивації учнів та покращення результатів їх навчання. Першим кроком на шляху до впровадження мобільних пристроїв є навчання використанню хмарних ресурсів, а кількість яких сьогодні обчислюється десятками тисяч. Пропонований мною курс – спроба допомогти вчителям в опануванні сучасними технологіями і організації навчальних занять з використанням хмарних технологій. Усім учасникам конференції бажаю плідної співпраці, цікавих знайомств, приємного спілкування, терпіння та наснаги!