Меню
Поделиться
  • Вконтакте
  • Одноклассники
  • Google+
Литвиненко Ольга Валентиновна
Украина
Комунальное заведение "Кировоградский областной институт последипломного педагогического образования имени Василия Сухомлинского"
Методист науково-методичної лаборатории информатики и информационных технологий в образовании
Профиль
Литвиненко Ольга Валентинівна, методист науково-методичної лабораторії інформатики та інформаційних технологій навчання Комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського".
Професійні інтересі: використання ІКТ-технологій, хмарних технологій у навчально-виховний процес, організація та проведення різних форм дистанційного навчання для педагогів та учнів.
Досягнення: регіональний тренер програм: Intel та Microsoft «Партнерство у навчанні» у Кіровоградській області. Є автором 17 наукових та науково-методичних праць, які були надруковані у фахових виданнях України і в матеріалах українських та міжнародних науково-практичних конференцій , форумів.
wiki.iteach.com.ua

Мероприятия

Тема: Технологічні особливості сучасного уроку інформатики
Дата проведення: 21-23 жовтня 2014 року.
Платформа проведення - передбачається обговорення матеріалів, розміщених за адресою блогу: http://303305.blogspot.com/ через написання коментарів учасниками на сторінках блогу.
Члени творчої групи переконані, що лише через трансформування в навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій можливо підвищити якість освіти та забезпечити компетентнісний підхід в освітньому процесі. Результатом роботи творчої групи вчителів інформатики Кіровоградської області є блог «Технологічні особливості сучасного уроку інформатики» - http://303305.blogspot.com/, який складається з тематичних сторінок, а саме:
В блозі представлені матеріали вчителів інформатики-учасників творчої групи, для виявлення, аналізу та узагальнення перспективного педагогічного досвіду, до ширшого застосування ІКТ в освітньому процесі, підвищення престижу педагога, популяризації освітянських надбань,для онлайнового обговорення матеріалів, ресурсів тощо.