Меню
Поделиться
  • Вконтакте
  • Одноклассники
  • Google+
Кубарич Ольга Вікторівна
Україна
Управління освіти Миколаївської міської ради Науково-методичний центр
Методист з ІКТ
Профиль
Кубарич Ольга Вікторівна, методист з ІКТ науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради.
Важливим напрямом навчально-методичної роботи методиста є формування єдиного інформаційно-навчального середовища, забезпечення широкого доступу педагогічних працівників до освітніх ресурсів на основі використання сучасних інформаційних технологій і телекомунікаційних мереж для безперервного й додаткового навчання педагогічних кадрів міста. Велика увага в роботі Ольги Вікторівни приділяється підтримці освітніх ініціатив відомих світових компаній - лідерів на ринку ІКТ. Головна увага в рамках співробітництва приділяється саме питанню навчання педагогів основ ІКТ. З цією метою вона проводить інструктивно-методичні наради, консультації, в тому числі в режимі он-лайн; залучає керівників і педагогів до участі у вебінарах щодо впровадження у навчально-виховний процес інформаційно-комп’ютерних технологій, підвищення ефективності використання сучасних засобів навчання, забезпечення ефективності роботи зазначеного напрямку. Нею проводиться плідна робота щодо інформаційного забезпечення діяльності методистів НМЦ, керівників і педагогів навчальних закладів міста. Вона є розробником сайту науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради (http://mnmc-nikolaev.at.ua/ ) , сайту дошкільної освіти Миколаєва (http://doshkilla.at.ua/) , сайтів методистів НМЦ: «Нить Ариадны» (для учителей русского языка и мировой литературы) (http://nit-ariadnu.at.ua/); «Кліо-Миколаїв» (для вчителів історії, права та етики) (http://klio-mukolaiv.at.ua/ ).
Ольга Вікторівна започаткувала та координує роботу міської творчої групи для педагогічних працівників міста «Медіаосвіта сучасного педагога»:
  1. Створення авторського сайту (педагогічного працівника)
  2. Створення освітнього блогу
  3. Web-програмування і HTML-верстка сайтів і блогів
  4. Використання Google – сервіса Drive (Google – диска) у професійній діяльності педагога
Кубарич О.В. володіє технологією колективних способів навчання ІКТ. Поширює інформацію про педагогічний досвід та інновації через різноманітні форми на основі використання ІКТ, включаючи участь у конференціях, нарадах, виставках, підготовці, інформаційних матеріалів, бюлетенів, збірок, банерів, а також використовує мережеві форми взаємодії з педагогами. Ольга Вікторівна є активним членом редакції щорічної збірки «Освіта Миколаєва».

Мероприятия

Тема: «СТВОРЕННЯ АКТИВНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ І ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ ВЧИТЕЛЯ»
Анотація
Сучасний світ, де стикаються нові технології, нові цінності, нові стилі життя, вимагає нових сучасних освітніх технологій.
ІКТ торкаються всіх сфер діяльності людини, але, мабуть, найбільш сильний позитивний вплив вони мають на освіту, оскільки відкривають можливості впровадження абсолютно нових методів викладання і навчання.
Підвищення професійного рівня педагогічних кадрів, відповідного запитам сучасного життя, – необхідна умова модернізації системи освіти. Її успіх залежить, в першу чергу, від якості та ефективності діяльності працівників освіти, їхньої компетентності й професіоналізму. Використання ІКТ є професійною компетентністю сучасного вчителя. Тому однією із важливих задач для методистів НМЦ стала підготовка й підвищення кваліфікації вчителів по використанню ІКТ в освітньому процесі з метою переведення навчально-виховного процесу на якісно новий рівень.
Посилання на презентаційні матеріали: http://ru.calameo.com/read/0012410092cb9ff751ab4
Тема: Розбудова єдиного інформаційно-освітнього простору м. Миколаєва (рекомендації керівникам навчальних закладів та відповідальним за впровадження ікт у навчальному закладі)
Створення та розбудова ІКТ-насиченого освітнього середовища, яке має бути безпечним та загальнодоступним.
Професійний розвиток та методична підтримка вчителів, які організовують і забезпечують навчальну роботу школярів для досягнення необхідних освітніх результатів. Рекомендації керівникам навчальних закладів та відповідальним за впровадження ікт на основі ефективного впровадження ІКТ.
Посилання на презентаційні матеріали: http://ru.calameo.com/read/00124100955e487688843
Цільова аудиторія – педагогічні працівники ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ